Оголошено конкурс на проведення повного Енергоаудиту будівлі Васильківського академічного ліцею «Успіх»

Written by administrator on . Posted in Освіта

В рамках Механізму Підтримки послуг з енергоефективності для громадських будівель проекту «Енергоефективність у громади ІІ», який реалізується компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) відділ освіти Васильківської міської ради оголошує конкурс з пошуку виконавця робіт з повного енергетичного аудиту Васильківського академічного ліцею «Успіх» Васильківської міської ради Київської області за адресою: Київська область, м. Васильків, вул. Шевченка, 46.

Для підготовки конкурсної пропозиції, зацікавленим учасникам в конкурсі надаються Технічні вимоги на виконання послуги з проведення енергетичного аудиту будівлі бюджетної сфери Васильківського академічного ліцею «Успіх» Васильківської міської ради Київської області. Технічні вимоги доступні за посиланням http://vas-miskvo.at.ua/news/tekhnichni_vimogi/2019-04-05-1418

Очікувана дата оголошення переможця конкурсу: 11 квітня 2019 року. Усі учасники конкурсу будуть проінформовані щодо результатів конкурсу.

Учасникам конкурсу необхідно надавати свої пропозиції на електронні адреси vasmvo@ukr.net з копією на enermanagement.vasmr@gmail.com, поштовим зв’язком або особисто на адресу відділу освіти Васильківської міської ради – 08601, Київська область, м.Васильків, вул. Покровська, 15/1.

Додаткова інформація про процедуру конкурсу надається відділом освіти Васильківської міської ради телефон (04571) 2-45-84.

Кінцевий термін подачі конкурсних пропозицій – 09 квітня 2019 року          до 17:00.

 

Trackback from your site.

Leave a comment