Підсумки по засіданню круглого столу з захисту прав споживачів

Written by administrator on . Posted in Економіка

4 квітня 2019 року о 10:00 в малому залі  Будинку культури відбулося засідання  круглого столу на тему: «Інтернет торгівля. Дотримання законодавства з питань захисту прав споживачів», відповідно до заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року.

На сьогоднішній день сфера інтернет торгівлі стає дуже популярною серед населення. Разом з тим збільшилась чисельність звернень щодо порушень прав споживачів при придбанні товарів через інтернет- магазини. Найбільшою проблемою, з якою стикаються інтернет-покупці, це відсутність інформації про найменування та місцезнаходження продавця, документального підтвердження  придбання товарів тощо.

У ході  круглого столу учасники засідання мали можливість отримати інформацію про те, як в епоху електронної комерції захистити свої права, а також отримати  консультації та відповіді з актуальних питань захисту прав споживачів за участю фахівців Головного управління Держпродспоживслужби в Київської області та Васильківського району.

Ознайомитись з пам’яткою для споживачів, які мають намір скористуватися послугами інтернет-магазину можна на сайті Васильківської міської ради у розділі «Громадянам» – «Захист прав споживачів».

Управління з питань економіки та власності Васильківської міської ради висловлює  вдячність  всім учасникам засідання  та запрошуємо до подальшої участі та співпраці.

Повідомляємо, що засідання з питань захисту прав споживачів будуть проводитися щоквартально, наступне засідання заплановане на початок липня 2019 року. Інформація про місце і час проведення засідання буде розміщена на сайті Васильківської міської ради додатково.

Trackback from your site.

Leave a comment