Увага споживачів товарів та послуг міста Василькова!

Written by administrator on . Posted in Економіка

На виконання  п.1 рішення виконавчого комітету Васильківської міської ради від 27.03.2019 року № 80 «Про затвердження плану міських заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року» управління з питань економіки та власності запрошує споживачів товарів та послуг міста Василькова прийняти участь у засіданні  круглого столу на тему: «Інтернет торгівля. Дотримання законодавства з питань захисту прав споживачів», відповідно до Закону України «Про електронну комерцію».

Учасники засідання  зможуть отримати консультацію з актуальних питань захисту прав споживачів за участю фахівців Головного управління Держпродспоживслужби в Київської області.

Круглий стіл відбудеться 4 квітня 2019 року о 10:00 в Малому залі Васильківського міського будинку культури по вул. Володимирській, 2.

Просимо Вас направляти свої пропозиції та  питання, які виникають у повсякденному житті у сфері захисту прав споживачів, для формування порядку денного засідання на  електронну адресу: economic_vasylkiv@ukr.net та за контактним телефоном: 04571 2-22-75.

 

Trackback from your site.

Leave a comment