ПРО ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

Written on . Posted in Конкурс

Васильківська міська рада відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» оголошує конкурс на заміщення посад посадових осіб органу місцевого самоврядування:

Васильківська міська рада:

Відділ молоді та спорту:

– головний спеціаліст відділу молоді та спорту Васильківської міської ради (на час відпустки для догляду за дитиною основного працівника).

Вимоги до претендента:

  • громадянин України;
  • на посаду головного спеціаліста відділу молоді та спорту Васильківської міської ради призначається особа з вищою освітою за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра, стажем роботи за фахом в державній службі або службі в органах місцевого самоврядування не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менш 3 років;
  • головний спеціаліст відділу повинен вільно володіти державною мовою; бути обізнаним в практиці застосування законодавства і нормативних актів з питань, які регулюють діяльність відділу; бути досвідченим користувачем комп”ютера та знати відповідні програмні засоби, необхідні для якісного виконання покладених на нього завдань.

Конкурс проводиться у формі іспиту. Термін подання документів – 30 календарних днів з дня опублікування даного оголошення. Документи для участі в конкурсі приймаються за адресою: вул. Соборна 56, м. Васильків, Київська область, 08600, телефон для довідок: 2-22-60, кабінет № 7. Конкурсна комісія виконавчого комітету Васильківської міської ради.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі