змагання відкритої першості Васильківської дитячо-юнацької спортивної школи з баскетболу

Written on . Posted in Спорт

26 березня 2019 року за ініціативи відділу молоді та спорту Васильківської міської ради, Васильківської дитячо-юнацької спортивної школи, баскетбольного клубу «Хижаки» у спортивному залі Васильківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 9 проходили змагання відкритої першості Васильківської дитячо-юнацької спортивної школи  з баскетболу серед юнаків та дівчат. В змаганнях взяли участь команди Васильківської, Києво – Святошинської та Броварської ДЮСШ, а також команди баскетбольних клубів  «Слем» м. Київ та «Хижаки» м. Васильків.

На заході були присутні почесні гості: перший заступник Васильківського міського голови Гурєєв Володимир Володимирович, майстер спорту Міжнародного класу з боксу – учасник Олімпійських ігор 2016 року Матвійчук Володимир, начальник відділу молоді та спорту Васильківської міської ради Воронова Людмила Леонідівна.

Перед початком змагань  Гурєєв Володимир Володимирович  привітав молодих спортсменів та їх наставників з турніром, побажав вдалих виступів та перемог. А для підтримки баскетбольної секції та розвитку баскетболу в місті Василькові  директору Васильківської ДЮСШ Мельник Тамарі Ігорівні вручив два комплекти спортивної форми та баскетбольні м’ячі.

За результатами змагань переможне І місце  зайняла команда Васильківської ДЮСШ; ІІ місце – команда баскетбольного клубу «Слем» м. Київ та ІІІ місце посіла команда Броварської ДЮСШ. Всі учасники турніру  нагороджені заохочувальними призами від баскетбольного клубу «Хижаки» (тренер Кологривов Віталій Євгенійович).

Trackback from your site.

Leave a comment

ВІДЖЕТ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ