Зустріч з трудовим колективом ВКФ «Рута»

Written by administrator on . Posted in Без категорії

Актуальною темою сьогодення є боротьба з виплатою заробітної плати у „конвертах”, Така форма виплат заробітної плати несе за собою багато негараздів як країні так і кожному з нас. Нелегальна заробітна плата послаблює соціальний захист працівників, зменшує надходження до бюджетів та державних соціальних фондів. 
Тому спеціалістами управління регулярно проводяться зустрічі з трудовими колективами підприємств, установ, організацій та громадянами – суб’єктами підприємницької діяльності щодо роз’яснення чинного законодавства і недопущення порушення норм законодавства щодо виплати заробітної плати.
Чергова зустріч відбулася з трудовим колективом ВКФ «Рута», яку провели перший заступник начальника управління Ніна Задорожна та головний спеціаліст фінансово-економічного відділу Олена Шерстюк.
Оскільки фірма надає послуги безпосередньо суб’єктам господарської діяльності – фізичним та юридичним особам, було досягнуто домовленості щодо розповсюдження серед них інформативних буклетів на різну тематику: стосовно повноти та своєчасності сплати єдиного соціального внеску, подання відповідної звітності, що дозволить, в свою чергу, відобразити ці дані у трудовому стажі найманих осіб та фізичних осіб-підприємців; щодо можливості відслідковувати свій стаж на ВЕБ-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України, та отримання СМС-інформування.

Trackback from your site.

Leave a comment