проведення колегії відділу освіти Васильківської міської ради

Written on . Posted in Освіта

20 березня 2019 року відбулося засідання колегії відділу освіти Васильківської міської ради.

Розпочалося засідання урочистостями з нагородження переможців і лауреатів  відеомарафону «Тарас Шевченко і сьогодення», присвяченого 205-й річниці з дня народження Великого Кобзаря, проведеного за ініціативи відділу освіти спільно з телеканалом «Васильків ТБ». Нагороди вручали перший заступник міського голови Гурєєв В.В. та начальник відділу освіти Козак Л.О. Нагороду від телеканалу «Васильків ТБ» одержав Турчин Владислав, учень  Васильківського академічного ліцею «Успіх». 

У роботі колегії взяли участь керівники закладів освіти.  До участі у колегії були запрошені Загородня Наталія Євгеніївна, старший інспектор з ювенальної превенції Васильківського  ВП ГУНП в Київській області, майор поліції; Воронова Людмила Леонідівна, начальник відділу молоді та спорту; Гаркавенко Володимир Григорович,  начальник служби у справах дітей та сім’ї; Марущак Анатолій Трохимович, радник міського голови.

Відповідно до порядку денного колегії були  розглянуті наступні питання:

  1. Про організацію роботи щодо запобігання соціального сирітства, бездоглядності та правопорушень серед дітей міста.
  2. Про роботу Комунальної установи «Інклюзивно-ресурний центр».
  3. Про стан функціонування та діяльність органів учнівського самоврядування.
  4. Про проведення у 2019 році Року дитини в м. Василькові та Київській області.

По кожному із зазначених питань прийнято відповідні рішення та затверджено план заходів з проведення у 2019 році Року дитини.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі