ПРО ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

Written on . Posted in Конкурс

Васильківська міська рада відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» оголошує конкурс на заміщення посад посадових осіб органу місцевого самоврядування:

Васильківська міська рада:

Управління житлово-комунального господарства, будівництва та благоустрою:

– начальник відділу – головний бухгалтер відділу планування та бухгалтерського обліку (на період перебування у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника).

Вимоги до претендентів:

– громадянство України;

– досконале володіння державною мовою;
– повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста за відповідним напрямком професійного спрямування;
– стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування та/або державній службі не менше одного року, або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше трьох років на посаді бухгалтера;
– досконале володіння державною мовою;
– знання законів України, нормативно-правових актів, діловодства;
– вміння користуватися комп’ютером з відповідними програмними засобами.

Конкурс проводиться у формі іспиту. Термін подання документів – 30 календарних днів з дня опублікування даного оголошення. Документи для участі в конкурсі приймаються за адресою: вул. Соборна 56, м. Васильків, Київська область, 08600, телефон для довідок: 2-22-60, кабінет № 7. Конкурсна комісія виконавчого комітету Васильківської міської ради.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі