ВЕТЕРАНСЬКИМ ОРГАНІЗАЦІЯМ ПРО ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЙ З 1 БЕРЕЗНЯ 2019 РОКУ

Written on . Posted in Пенсійний фонд

27 лютого керівництвом Васильківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області проведено зустріч з очільниками ветеранських організацій, чорнобильських організацій, громадських організацій та громадських активістів.

Під час зустрічі розповіли, що законодавством передбачено автоматичне щорічне проведення індексації пенсійних виплат. Вперше такий перерахунок відбувається з 1 березня 2019 року.

Формула перерахунку враховує стаж, рівень заробітної плати, яку отримував пенсіонер і рівень середньої заробітної плати по країні – спеціальний показник для розрахунку пенсійних виплат. І саме цей показник тепер щорічно збільшуватиметься. В поточному році він зросте на 17%. 26275 пенсіонерів міста та району отримають підвищення. Середній розмір пенсійної виплати зросте на 469 грн.

Окрім того, повідомили, що рішенням Уряду встановлено одноразову доплату в розмірі прожиткового мінімуму збільшеного на коефіцієнт 1,61, тобто, 2410,17грн. Особи, які мають повний страховий стаж і розмір їх пенсії станом на 01.03.2019 буде меншим 1669,20 грн, отримають таку доплату рівними частинами у березні та квітні 2019 року – по 1205,08 грн щомісячно.

Варто додати: перерахунок здійснений автоматично за матеріалами пенсійних справ і не потребує додаткових звернень громадян до органів Пенсійного фонду.

В ході розмови повідомили про порядок доставки органами Пенсійного фонду коштів пенсіонерам-субсидіантам; поінформували про можливість дистанційного отримання пенсійних послуг за допомогою Веб-порталу Пенсійного фонду України.

По закінченню зустрічі на всі запитання присутніх надано відповіді та відповідні інформаційні матеріали.

Trackback from your site.

Leave a comment

ВІДЖЕТ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ