Увага!Оголошення!

Written by administrator on . Posted in Економіка

Управління з питань економіки та власності Васильківської міської ради запрошує на спільне засідання Координаційної ради з питань розвитку підприємництва та місцевої галузевої ради підприємців, які працюють у сфері торгівлі, яке відбудеться 04 березня 2019 року о 14:00 годині в малому залі будинку культури.

Порядок денний:

  1. Запровадження програми фінансової підтримки підприємців, що розпочали свою діяльність за сприянням служби зайнятості за пріоритетними видами економічної діяльності.

Доповідач Миколайчук Олена Валентинівна – директор Васильківського  міськрайонного центру зайнятості

2.Кампанія декларування доходів за 2018 рік.

Доповідач Никифорець Василь Теофілович– заступник начальника, начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Васильківського управління ГУ ДФС у Київській області.

3.Вибір системи оподаткування на стадії започаткування бізнесу: загальна та спрощена система оподаткування.

Доповідач Калашник Ірина Миколаївна головний державний ревізор – інспектор відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Васильківського управління ГУ ДФС у Київській області.

4. Особливості сплати єдиного соціального внеску фізичними особами – підприємцями, в тому числі при досягненні пенсійного віку та при звільненні в запас військовослужбовців.

Доповідач Семко Ірина Сергіївна – головний державний ревізор – інспектор відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Васильківського управління ГУ ДФС у Київській області.

5. Щодо змін у пенсійному законодавстві. Особливості врахування до стажу періодів здійснення підприємницької діяльності при нарахуванні пенсії.

Доповідач Задорожна Ніна Станіславівна ─ перший заступник начальника Васильківського об’єднаного управління пенсійного фонду України у Київській області.

 

Trackback from your site.

Leave a comment