Розширена апаратна нарада

Written by administrator on . Posted in Міська влада, Міський голова, нарада

25 лютого 2019 року під головуванням Васильківського міського голови Володимира Сабадаша відбулася розширена апаратна нарада з заступниками міського голови з питань діяльності органів виконавчої влади, секретарем міської ради, керівниками структурних підрозділів міської ради та її виконавчого комітету, директорами комунальних підприємств, начальниками управлінь, відділів, секторів міської ради, міськрайонних служб.

  1. Сук О.М. – начальник Васильківського РВ ГУ ДСНС України – за минулий тиждень в місті надзвичайних ситуацій не сталося. Проводиться роз”яснювальна робота по правилам безпеки на водоймах.
  2. Тісовський М.В. – військовий комісар Васильківського об’єднаного військового комісаріату – проводяться заходи щодо призову на військову службу за контрактом.
  3. Проскурня Г.І.– начальник управління Пенсійного фонду України у м. Василькові – з березня місяця планується виплата субсидій готівкою через пенсійний фонд. Також відбудеться чергове підвищення пенсій і працюючим, і не працюючим пенсіонерам.
  4. Августинович Я.І.– головний лікар Васильківського районного центру первинної медико-санітарної допомоги – триває кампанія підписання декларацій. Епідемії захворювань на кір та ОРЗ йдуть на спад.
  5. Брік В.І. – директор КП «Васильківтепломережа» – виявлені факти втручання в будинкові лічильники.
  6. Оглоданий А.Р. – директор КП “ККП м. Василькова” –   на минулому тижні було декілька поривів. Водопостачання відновлено, але ще тривають ремонтні роботи.
  7. Савріцький І.В. – директор КП “Васильківміськпарктранс” – всі поїздки по міським маршрутам виконуються за графіком.
  8. Козак Л.О. – начальник відділу освіти – з сьогоднішнього дня відновлюється навчання у загальноосвітніх навчальних закладах. На цьому тижні розпочнуться змагання з волейболу серед хлопців.
  9. Перінська О.П. – секретар міської ради – подякувала за своєчасність подання проектів рішень на сесію. 26 лютого відбудеться ІІ пленарне засідання 50-ї чергової сесії Васильківської міської ради.

Tags:

Trackback from your site.

Leave a comment