Ярмарок вакансій

Written on . Posted in центр зайнятості

В рамках співпраці з роботодавцями 15.02.2019 року проведено міні-ярмарок вакансій для Васильківського управління ГУ ДФС у Київській області в приміщенні Васильківської міськрайонної філії Київського ОЦЗ. В заході взяли участь представники Васильківського управління ГУ ДФС у Київській області: начальник управління Олександр Загорський, заступник начальника управління Василь Нефьодов, начальник відділу підбору та розвитку персоналу Світлана Куценко,  директор філії Миколайчук Олена, фахівці відділу взаємодії з роботодавцями та цільова аудиторія в кількості 20 безробітних, що зареєстровані у Васильківській міськрайонній філії Київського ОЦЗ.

У зв’язку з розширенням повноважень в управлінні  відкриті вакансії :

– головний державний інспектор сектору організаційного забезпечення;

– завідувач сектору обслуговування платників;

– головний державний ревізор – інспектор відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб;

– начальник відділу погашення боргу;

– заступник начальника відділу погашення боргу

Начальник відділу підбору та розвитку персоналу Світлана Куценко  ознайомила присутніх з вимоги до працівників,  про умови проходження конкурсу, можливості кар’єрного росту та відповіла на запитання шукачів роботи.

Директор Васильківської МРФ КОЦЗ Олена Миколайчук закликала безробітних не втрачати  шанс долучитись до команди висококваліфікованих фахівців ДФС та отримати стабільну роботу.

Безробітним,  які виявили зацікавленість, запропоновано  надіслати резюме та запрошено на співбесіду.

За додатковою  інформацією просимо звертатися до Васильківської міськрайоної філії Київського обласного  центру зайнятості за тел. (04571) 22695

Trackback from your site.

Leave a comment