Зустріч з трудовим колективом  КЗ ВРР «Васильківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»

Written by administrator on . Posted in Медицина, Пенсійний фонд

Перший заступник начальника Васильківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області  Ніна Задорожна та заступник начальника управління Валентина Метьолкіна провели  зустріч з трудовим колективом  КЗ ВРР «Васильківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», під час якої поінформували присутніх про норми пенсійного законодавства, в тому числі, про  умови призначення пенсії за вислугу років та пенсії за списком № 2. Першочергову увагу  звернули на основні вимоги щодо  умов призначення пенсії – наявність  мінімального страхового стажу  та досягнення законодавчо встановленого віку. Розповіли працівникам про можливість завчасного звернення до органів Пенсійного фонду з метою попередньої перевірки документів, які необхідні для призначення пенсії.

Також присутніх поінформовано про можливість отримання необхідної інформації про стаж, сплачені страхові внески чи нараховану заробітну плату через  ВЕБ-портал електронних послуг Пенсійного фонду України та  функцію СМС-інформування.

В ході зустрічі працівники цікавилися питанням запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, правом громадян  на добровільну участь у загальнообов’язковому державному соціальному страхуванні, зарахуванням періоду навчання та декретної відпустки до страхового стажу. Всім були надані змістовні та кваліфіковані відповіді на поставлені запитання та рекомендували зареєструватися на ВЕБ-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

По закінченню  проведено флешмоб на тему: «Веб-портал  Пенсійного фонду України – зручна форма електронних послуг»

Trackback from your site.

Leave a comment