інформація про можливість проходження безкоштовної реабілітації осіб з Інвалідністю з числа учасників АТО/ООС

Written by administrator on . Posted in соціальний захист

З метою сприяння в організації надання реабілітаційних послуг особам з інвалідністю з числа учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил доводимо інформацію про можливість проходження безкоштовної реабілітації осіб з Інвалідністю з числа учасників АТО/ООС у Державній реабілітаційній установі “Центр комплексної реабілітаційної для осіб з Інвалідністю “Галичина” у рамках Проекту соціально-трудової, професійної та психологічної реабілітації з одночасним медичним супроводом (контактна та довідкова інформація щодо протипоказань додається).

Як отримати послуги у центрі реабілітації Перелік документів:

 1. Заява (на ім’я директора Центру)
 2. Копія індивідуальної реабілітаційної карти (виданої МСЕК)
 3. Копія: довідки до акту огляду МСЕК
 4. Копія: паспорта, ідентифікаційного номера
 5. Копія документа про освіту
 6. Медична довідка форма N2 027/0
 7. Здати, всі вище наведені документи а Управління праці та соціального захисту населення (за місцем реєстрації) і отримати скерування в Центр реабілітації.
 8. Медичні документи, які необхідні для отримання медичної реабілітації: виписка з історії хвороби, рентгенограма, флюорографія (за останні 6 місяців), для жінок – консультація гінеколога

Попередній запис в індивідуальному порядку по телефону (032)222-09-44 або безпосередньо в центрі реабілітації (каб.№32, (третій поверх).

Консультації надаються в кабінеті N232 секретарем приймальної комісії

До Центру не зараховується Особи, стан здоров’я яких унеможливлює проведення реабілітаційних заходів, а саме:

 • гострі інфекційні захворювання до закінчення строку ізоляції;
 • часті судомні напади та їх еквіваленти;
 • захворювання, що супроводжуються тяжкими порушеннями поведінки небезпечними для людини та її оточення.

Особа може бути відрахована з Центру:

 • за власним бажанням
 • у разі порушення дисципліни, в тому числі щодо невиконання реабілітаційних заходів;
 • у разі загострення основного чи супутніх захворювань.

Строк реабілітаційного процесу визначається реабілітаційною комісією після проведення відповідного обстеження Особи і не може перевищувати 60 календарних днів на рік, У разі потреби а наданні Особі послуг професійної реабілітації строк реабілітаційного процесу визначається відповідно до затверджених в установленому порядку навчальних планів,

Іногородні слухачі забезпечуються гуртожитком і трьохразовим харчуванням, а львів’яни мають можливість безкоштовно обідати.

 

Контакти: 79070, М.Львів, вул.Хуторівка №38 тел./факс. (032) 221-50-08, (032)222-09-44

 

ДОВІДКОВА ІНФОРМАЦІЯ щодо протипоказань для проходження соціально-трудової, професійної та психологічної реабілітації з одночасним медичним супроводом реабілітації в осіб з інвалідністю у Львівському міжрегіональному центрі соціально-трудової, професійної та медичної реабілітації інвалідів

До Центру не зараховуються Особи, стан здоров’я яких унеможливлює проведення реабілітаційних заходів, а саме з такими медичними протипоказаннями:

гострі інфекційні захворювання до закінчення строку ізоляції; , усі захворювання в гострій стадії та заразній формі;

часті судомні напади та їх еквіваленти;

захворювання, що супроводжуються тяжкими порушеннями .поведінки, небезпечними для людини та її оточення (за умови несупроводження Особи її батьками або законними представниками).

Строк реабілітаційного процесу визначається реабілітаційною комісією після проведення відповідного обстеження Особи і не може перевищувати 60 календарних днів на рік. У разі потреби в наданні Особі послуг із професійної реабілітації строк реабілітаційного процесу визначається відповідно до затверджених в установленому порядку навчальних планів.

Реабілітаційний процес спрямовується на:

формування та розвиток в Осіб основних соціальних навичок (особиста гігієна, самообслуговування, пересування, спілкування тощо), пристосування побутових умов до їхніх потреб, соціально-побутове влаштування та обслуговування, педагогічну корекцію з метою вироблення та підтримання навичок самостійного (автономного) проживання, стереотипів безпечної поведінки;

опанування Особами навичок захисту своїх прав та інтересів, самоаналізу та позитивного сприйняття себе і свого оточення, спілкування, забезпечення самостійного проживання в суспільстві з необхідною підтримкою;

надання Особам своєчасної та ефективної корекційної, соціальної, психологічної допомоги та організацію реабілітаційного процесу відповідно до особливостей їхнього психофізичного розвитку.

Trackback from your site.

Leave a comment