Апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів Васильківської міської ради

Written by administrator on . Posted in Міський голова, нарада

28 січня 2019 року під головуванням Васильківського міського голови Володимира Сабадаша відбулася апаратна робоча нарада з керівниками структурних підрозділів Васильківської міської ради. В ході наради  було підбито підсумки щодо проведених за минулий тиждень заходів, обговорено ряд питань по плануванню роботи на поточний робочий тиждень. Зокрема:

1. Дащенко Л.В. – начальник відділу звернень громадян – за минулий тиждень до відділу надійшло через гарячу урядову лінію 5 звернень, 4 з яких стосується питань соціального захисту населення. Також, надійшло 6 звернень мешканців міста щодо питань комунального характеру.
2. Рибалко С.В. – начальник управління з питань економіки та власності – проводилась робота щодо опрацювання статистичних даних за 2018 рік. Фахівці управління проводили анкетування з суб”єктами господарювання. Заплановане засідання комісії щодо місць стихійної торгівлі.
3. Бурсова Л.П. – начальник управління соціального захисту населення – на минулому тижні відбулося засідання Центру допомоги учасникам АТО та їх сім”ям, на якому були заслухані звіти відповідальних керівників відділів і служб. Отримано 98 пакунків “Малюка”.
4 Длужинська І.М. – начальник УЖКГ – відпрацювання уточнень та узагальнення рішень, які виносяться на 50 чергову сесію міської ради.
5. Козак Л.О. – начальник відділу освіти – проведені наради з керівниками загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів. Триває підготовка до пробного ЗНО. Відбулися міські змагання з баскетболу серед команд ЗОШ. З лютого 2019 року відбудуться змагання з плавання у басейні “Хвиля”.
6. Гаркавенко В.Г. – начальник служби у справах дітей та сім”ї – проводилась профілактична робота з дітьми і сім”ями, які опинились у складних життєвих обставинах.
7. Воронова Л.Л. – начальник відділу молоді та спорту – здані аналітичні звіти за 2018 рік. Сплановані молодіжні та спортивні заходи на 2019 рік.
8. Перінська О.П. – триває підготовка до 50-ї чергової сесії Васильківської міської ради, сформовано порядок денний.

Tags:

Trackback from your site.

Leave a comment