засідання робочих груп з питань погашення заборгованості та легалізації заробітної плати

Written by administrator on . Posted in Без категорії

24 січня 2019 року відбулися засідання робочих груп з питань погашення заборгованості та легалізації заробітної плати м. Василькова під головуванням заступника Васильківського міського голови Леоніда Перепелиці. На засіданні йшлося про трудові відносини між роботодавцем і найманими працівниками, які повинні будуватися на законній основі. 

Керівник Васильківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Ганна Проскурня повідомила, що управлінням щомісячно проводиться моніторинг даних реєстру застрахованих осіб щодо дотримання роботодавцями мінімальних гарантій з оплати праці застрахованим особам та вкотре наголосила роботодавцям, що застосування різних схем мінімізації заробітної плати з метою зменшення податкового навантаження, насамперед призводить до позбавлення найманих працівників права на соціальні гарантії як сьогодні так і в майбутньому.

Відбулася індивідуальна співбесіда з кожним суб’єктом господарювання, що має заборгованість зі сплати єдиного соціального внеску з метою пошуку шляхів вирішення ситуації що склалася.

Як результат, винесено ряд рішень щодо погашення заборгованості зі сплати єдиного внеску та забезпечення дотримання законодавства про працю.

Trackback from your site.

Leave a comment