Васильківський міськрайонний відділ державної реєстрації актів цивільного стану звітується

Written by 1 admin on . Posted in ДРАЦС

Щороку Васильківський міськрайонний відділ державної реєстрації актів цивільного стану звітується про зареєстровані акти цивільного стану. Так у минулому 2018 році є як позитивні моменти так і не дуже. Розпочнемо з гарних новин – за 2018 рік нашим відділом зареєстровано 713 актових запис про народження ( у 2017 році – 685 народжень). З них 481 новонароджених діток свої перші документи отримали безпосередньо у пологовому відділенні Васильківської районної центральної лікарні.

Решта народжень було зареєстровано у відділі. Безпосередня реєстрація народження дитини у відділі викликана або ж певними сімейними обставинами, такими наприклад, як державна реєстрація народження дитини з одночасним визнанням батьківства та державною реєстрацією шлюбу, або ж дітки народилися в пологових будинках інших міст.Також відділом було складено 32 протоколи про адміністративні правопорушення відносно батьків новонароджених дітей за несвоєчасну реєстрацію народження дитини.Продовжуючи активну співпрацю з відділом з питань реєстрації виконавчого комітету Васильківської міської ради працівниками відділу ДРАЦС приймаються документів на державну реєстрацію місця проживання новонароджених діток, які не досягли тримісячного терміну.
Шлюбів у 2018 році було зареєстровано більше ніж у 2017. Так за 2018 рік складено 449 актових записів про шлюб, за 2017 рік – 433. Значно побільшало розірвань шлюбів. Якщо у 2017 році було зареєстровано  90 розірвань, то у 2018 році аж – 159. Шлюбів, які розриваються через судові органи також побільшало. Смертність у нашому місті збільшилась, від 689 смертей за 2017 рік до 719 смертей у 2018 році.

Цього року державна реєстрація зміни прізвища або власного імені не була популярною серед жителів нашого міста. Так за 2017 рік зареєстровано 44 змін імені, а за 2018 рік лише 30.

Проте серед населення зростає потреба у проставленні на офіційних документах виданих органами юстиції України штампу Апостиль. Коли наші громадяни виїжджають за кордон, то в окремих випадках потрібна легалізація офіційних документів. Раніше громадянам потрібну було їхати до Міністерства юстиції України і там особисто подавати документи на легалізацію. Зараз ця процедура спрощена. Васильківський міськрайонний відділ державної реєстрації актів цивільного стану включено до переліку відділів ДРАЦС, що приймають документи для проставлення апостилю.

Trackback from your site.

Leave a comment