«Промисловість міста»

Written by administrator on . Posted in Економіка

Управління з питань економіки та власності міської ради, за результатами щомісячного оперативного моніторингу виробничої діяльності промислового сектору міста Василькова, надає інформацію про стан розвитку і обсяги реалізації продукції підприємствами основного кола міста в Україні та за її межами.

За січень-грудень 2018 року промисловими підприємствами основного кола реалізовано промислової продукції на 981,7 млн. грн., що на 161,6 млн. грн., або на 19,7 відсотка більше ніж у відповідному періоді минулого року (без урахування рівня інфляції).

Підприємства міста, які збільшили показники реалізації продукції:

ТОВ «Київ-Профіль»;

ТОВ «Аква Косметикс Груп»;

ТОВ «Завод  «Ореол-1»;

ТОВ «Слава»;

ТОВ «Макрос»;

ТОВ «Кумір».

За межі країни за січень-грудень  2018 року реалізовано товарів на суму понад 134,6  млн. грн., що на 10,7 відсотка більше ніж за січень-грудень 2017року.

Продукція підприємств міста експортується в країни Європи, Азії, пострадянського простору: Швецію, Литву, Латвію, Італію, Білорусію, Молдову, Румунію, Узбекистан, Таджикистан, Азербайджан – метало-профіль, смакові та харчові добавки, парфумерні та косметичні вироби, борошно та висівки, шкіра, деревина, столярні вироби тощо.

Trackback from your site.

Leave a comment