Державна служба зайнятості спільно з Міністерством юстиції буде працевлаштовувати боржників за аліментами для стягнення боргів.

Written by administrator on . Posted in Без категорії

“Не чужі діти“: через несплату аліментів у розшук оголосили 12 тис. українців

Про це Держслужба зайнятості повідомляє в Facebook.

“Відбулася зустріч заступника міністра юстиції Світлани Глущенко з заступником голови Державної служби зайнятості Романом Криганом щодо налагодження тісної співпраці у сфері працевлаштування боржників з виплати аліментів”, – йдеться в повідомленні.

В органах Державної виконавчої вже відкрито понад 100 тисяч виконавчих проваджень щодо аліментів, які не виплачують через відсутність у боржника постійної роботи або майна. Для вирішення цієї проблеми Мінюст та Державна служба зайнятості планують підписати Меморандум про співпрацю з метою працевлаштування осіб, які мають борги з виплати аліментів.

Загалом, від початку 2018 року в Україні з боржників за аліментами стягнули чотири мільярди гривень.

6 лютого набрав чинності закон про посилення відповідальності за несплату аліментів. Особи, які мають заборгованість по аліментах за півроку, можуть бути обмежені у виїзді за кордон, праві кермування авто, користуванні зброєю. Закон передбачає і суспільно корисні роботи.

Внесені до законодавства зміни встановлюють розміри штрафів: 20% від суми заборгованості, якщо вона перевищила суму необхідних платежів за один рік, 30% – за два роки, 50% – за три роки і більше.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trackback from your site.

Leave a comment