ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ПРИЗНАЧЕННЯ (ВІДНОВЛЕННЯ) СОЦІАЛЬНИХ ВИПЛАТ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ

Written by administrator on . Posted in засідання комісії, Міський голова

04 січня 2019 року під головуванням Васильківського міського голови Володимира Сабадаша  відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення)  соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. На порядок денний виносились такі питання:

1.Щодо роботи комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за 2018 рік.

2.Розгляд подання про призначення (відновлення) соціальних допомог внутрішньо переміщеним особам від управління соціального захисту населення Васильківської міської ради.

2.1. Відновлення державної адресної допомоги.

2.2. Відновлення державної соціальної допомоги.

3. Розгляд подання про призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним від Васильківського об”єднаного управління пенсійного фонду України Київської області.

3.1. Відновлення соціальних виплат (пенсій).

Комісія з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам почала свою роботу з липня 2016 року. За цей період проведено 45 засідань комісії, прийнято 1539 звернень від внутрішньо переміщених осіб, складено 1539 актів обстеження матеріально-побутових умов сім”ї за результатами перевірок.

У 2018 році проведено 17 засідань комісії на яких розглянуто 536 звернень від внутрішньо переміщених осіб на предмет відновлення державних соціальних допомог, страхових виплат та пенсій. Державними соціальними інспекторами складено 536 актів матеріально-побутових умов проживання вимушених переселенців.

Прийнято рішення про призначення (відновлення) соціальних виплат – 507 особами.

Прийнято рішення призупинити соціальних виплат – 17 особам.

Скасовано довідок – 12 особам.

 

Tags:

Trackback from your site.

Leave a comment