Чергове засідання виконавчого комітету Васильківської міської ради

Written on . Posted in Без категорії

27 грудня 2018 року під головуванням Васильківського міського голови Володимира Сабадаша відбулося чергове засідання виконавчого комітету Васильківської міської ради. На порядок денний виносились питання:
1. Про заслуховування звітів про роботу керівників відділів, управлінь та інших виконавчих органів Васильківської міської ради за 2018 рік.
2. Про схвалення звіту про виконання плану роботи виконавчого комітету Васильківської міської ради у 2018 році та затвердження плану роботи виконавчого комітету Васильківської міської ради на 2019 рік.
3. Про погодження режиму роботи магазину.
4. Про реєстрацію в гуртожитку.
5. Про видачу свідоцтва про право власності на кімнати в гуртожитку.
6. Про присвоєння поштової адреси об’єктам нерухомого майна.
7. Про впорядкування адреси земельній ділянці.
8. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку.
9. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Васильківської міської ради № 447 від 31.10.2018 року «Про присвоєння поштової адреси житловому будинку».
10. Про переведення дачного (садового) будинку в жилий будинок.
11. Про надання дозволу на проведення благоустрою прилеглої території, з облаштуванням фасадів та заміною матеріалів покрівлі поряд з громадською будівлею кафе-бару.
12. Про затвердження витягів з Протоколу №10 від 14 грудня 2018 року засідання комісії з розгляду питань щодо надання дозволу на відключення споживачів від централізованого опалення.
13. Про списання з балансу комунального підприємства «Комбінат комунальних підприємств м. Василькова» багатоквартирних будинків.
14. Про захист житлових та майнових прав дитини.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі