НА КОНТРОЛІ – ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ТА ПОГАШЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ ЗІ СПЛАТИ ЄДИНОГО СОЦІАЛЬНОГО ВНЕСКУ

Written by 1 admin on . Posted in Пенсійний фонд

19 грудня 2018 року відбулося засідання робочої групи  з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення м. Василькова та засідання комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення  заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням заступника Васильківського міського голови Леоніда Перепелиці.

У засіданнях взяли участь представники Васильківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області, управління соціального захисту Васильківської міської ради, Васильківського управління ГУ ДФС у Київській області, відділу ДВС Васильківського МРУЮ.

На відповідні засідання комісій були запрошені керівники підприємств, які мають найбільші борги зі сплати єдиного соціального внеску та керівники підприємств, на яких найманим працівникам нараховують заробітну плату нижче мінімальної.

За результатами проведених засідань винесено ряд рішень, спрямованих на погашення заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску, підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.

Trackback from your site.

Leave a comment