«Промисловість міста»

Written on . Posted in Економіка

Управління з питань економіки та власності міської ради, за результатами щомісячного оперативного моніторингу виробничої діяльності промислового сектору міста Василькова, надає інформацію про стан розвитку і обсяги реалізації продукції підприємствами основного кола міста в Україні та за її межами.

За січень-листопад 2018 року підприємствами основного кола реалізовано промислової продукції на 897,8 млн. грн., що на 159,1 млн. грн., або на 21,5 відсотка більше ніж у відповідному періоді минулого року (без урахування рівня інфляції).

Підприємства міста, які збільшили показники реалізації продукції:

ТОВ «Київ-Профіль»;

ТОВ “НВК “ВК Система”;

ТОВ «Аква Косметикс Груп»;

ТОВ «Завод  «Ореол-1»;

ТОВ «Слава»;

ТОВ «Макрос»;

ТОВ «Кумір»;

КП «Метсервіс».

За межі країни за січень-листопад  поточного року реалізовано товарів на суму понад 120,6  млн. грн., що на 4,7 відсотка більше ніж за січень-листопад 2017року.

Продукція підприємств міста експортується в країни Європи, Азії, пострадянського простору: Швецію, Литву, Латвію, Італію, Білорусію, Молдову, Румунію, Узбекистан, Таджикистан, Азербайджан – метало-профіль, смакові та харчові добавки, парфумерні та косметичні вироби, борошно та висівки, шкіра, деревина, столярні вироби тощо.

 

Начальник  управління з питань

економіки та власності                                                                                                                                           С.В. Рибалко

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі