Розширена апаратна нарада

Written by administrator on . Posted in Міська влада, Міський голова, нарада

10 грудня 2018 року під головуванням Васильківського міського голови Володимира Сабадаша відбулася розширена апаратна нарада з заступниками міського голови з питань діяльності органів виконавчої влади, керівниками структурних підрозділів міської ради та її виконавчого комітету, директорами комунальних підприємств, начальниками управлінь, відділів, секторів міської ради, міськрайонних служб.

  1. Терещенко В.Ф. – заступник директора КП «Васильківтепломережа» – продовжуються ремонтні роботи по вулиці Грушевського,21. За вихідні дні надійшли скарги про відсутність опалення в будинку 28 по вулиці Грушевського, виясняємо причини, працює ремонтна бригада.
  2. Сук О.М. – начальник Васильківського РВ ГУ ДСНС України – за минулий тиждень надзвичайних ситуацій по місту не було. Проводяться виховні заходи з учнями навчальних закладів щодо правил поводження на водних об”єктах у зимовий період.
  3. Проскурня Г.І.– начальник управління Пенсійного фонду України у м. Василькові – з 01 грудня 2018 року підвищився прожитковий мінімум. У зв”язку з цим відбувся перерахунок пенсій.
  4. Августинович Я.І. – головний лікар Васильківського районного центру первинної медико-санітарної допомоги – триває кампанія підписання декларацій з сімейними лікарями. Хто ще не встиг обрати лікаря, прохання не зволікати і укласти договір.
  5. Оглоданий А.Р. – директор КП “ККП м. Василькова” – підприємство на минулому тижні працювало без надзвичайних ситуацій, Підписано ще 10 договорів на проведення робіт з освітлення вулиць міста.
  6. Козак Л.О. – начальник відділу освіти – отримуються нові підручники для 10-х та 1-х класів. Вчителі загальноосвітніх навчальних закладів взяли участь в обласному етапі “Вчитель року”.
  7. Підгорецький В.М. – голова Спілки ліквідаторів на ЧАЕС – 14 грудня 2018 року о 10.00 годині в приміщенні Васильківської міської школи мистецтв відбудуться заходи з нагоди Дня вшанування ліквідаторів на ЧАЕС.

Tags:

Trackback from your site.

Leave a comment