47 позачергова сесія Васильківської міської ради сьомого скликання

Written on . Posted in Сесія

04 грудня 2018 року під головуванням Васильківського міського голови Володимира Сабадаша та за присутності 25 депутатів міської ради відбулася сорок сьома позачергова сесія Васильківської міської ради сьомого скликання. На порядок денний виносились питання:

  1. Про передбачення коштів для співфінансування проекту «Спортивний майданчик для міні-футболу зі штучним покриттям по вул. Тракторній, 53 в м. Васильків – будівництво» в рамках бюджетної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України».
  2. Про передбачення коштів для співфінансування проекту «Будівництво Васильківської ЗОШ І-ІІІ  ступенів №6, розташованої по вул. Гетьмана  Сагайдачного, 34 міста Василькова Київської  області» з міського бюджету, який може реалізуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2019–2021 роках.
  3. Про внесення змін до Статуту комунального підприємства «Васильківтепломережа» та затвердження Статуту в новій редакції.
  4. Про затвердження Положення про управління житлово-комунального господарства, будівництва та благоустрою Васильківської міської ради в новій редакції.
  5. Про внесення змін до рішення тридцять четвертої позачергової сесії Васильківської міської ради  сьомого  cкликання  від 19 грудня 2017  року  № 10 – 34 п/ч – VIІ  «Про міський   бюджет  м. Васильків на 2018 рік».

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі