Участь у спільному засіданні Координаційної ради з питань розвитку підприємництва та місцевої галузевої ради підприємців

Written on . Posted in Пенсійний фонд

26 листопада перший заступник начальника Васильківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області  Ніна Задорожна  взяла участь у спільному засіданні Координаційної ради з питань розвитку підприємництва та місцевої галузевої ради підприємців, які працюють у сфері торгівлі. Подала на розгляд проект «Публічного звернення до суб’єктів господарювання та жителів Васильківщини щодо належного оформлення трудових відносин».

Нелегальна зайнятість є ганебним явищем, що призводить до соціальної незахищеності працівників з одного боку та високих штрафів щодо роботодавців за використання нелегальної праці – з іншого. Наголосила – за кожного неоформленого працівника законом передбачені фінансові санкції у розмірі 30-ти мінімальних заробітних плат (що наразі складає 111690 грн). Разом з тим, штраф – не самоціль. Важливе – викорінення практики виплати зарплат «у конвертах».  Адже пенсію в конвертах ніхто не платитиме. Звернула увагу роботодавців, що офіційне оформлення трудових відносин набагато вигідніше, ніж сплата штрафів за виявлених працівників, які працюють без належного оформлення трудових відносин.

Розповіла про переваги користування веб-порталом електронних послуг Пенсійного фонду України, отримання інформації за допомогою СМС-інформування.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі