Щотижнева апаратна нарада структурних підрозділів Васильківської міської ради

Written by 1 admin on . Posted in нарада

26 листопада 2018 року, під головуванням Васильківського міського голови Володимира Сабадаша, відбулася щотижнева апаратна нарада з заступниками, керівниками управлінь, відділів та інших структурних підрозділів міської ради. В ході наради  було підбито підсумки щодо проведених за минулий тиждень заходів, обговорено ряд питань щодо планів роботи на поточний робочий тиждень.

Міський голова зупинився на організаційних питаннях, які забезпечують ефективну і злагоджену роботу всіх структурних підрозділів та акцентував  увагу на першочергових завданнях. Керівники доповіли про стан на їх підприємствах, зокрема:

1.Павлова Р.С.– начальник управління культури, туризму та охорони культурної спадщини – 30.11.2018 року о 10.00 годині відбудеться круглий стіл на тему “Розвиток туризму у тисячолітньому Василькові”. 01 грудня 2018 року о 15.00 годині відбудеться ювілейний концерт Народного хореографічного колективу “Веселка”.

2. Козак Л.О. – начальник відділу освіти – на минулому тижні в усіх навчальних закладах проведені виховні заходи до Дня Гідності і Свободи та Дня пам”яті жертв Голодомору. Проводяться учнівські олімпіади. Отримали та встановили парти для учнів 1-х класів. За кошти субвенції було закуплено 3 кабінети: математичний, хімії та фізики.

3. Бурсова Л.П.– начальник Управління соціального захисту населення – опрацьовуються субсидії, відбулося засідання з питань надання матеріальної допомоги мешканцям міста, які опинились у складних життєвих обставинах. Отримано 5 пакунків “Малюка”.

4. Брік В.І. – директор КП “Васильківтепломережа” – станом на сьогодні є дві проблемні ділянки по вулиці 1 Травня та мікрорайоні Масив. Усі будинки з опаленням, окрім окремих квартир, де є внутрішні проблеми.Просимо мешканців щодо проблем з опаленням подавати заявки за телефоном 6-27-98 (диспетчер).

5. Оглоданий А.Р. – директор КП “ККП м. Василькова” – надзвичайних аварійних ситуацій за минулий тиждень не було. Вся техніка готова до зимового періоду та складних погодних умов. Проводиться робота на дільниці водопостачання та водовідведення. Доручення міського голови – терміново вжити заходів по ремонту частини дороги по вулиці Декабристів.

6. Мартиненко І.Г. – директор Центру комплексної реабілітації для дітей з  інвалідністю Васильківської міської ради “Здоров”я” – 38 дітей з обмеженими можливостями відвідують Центр та отримують послуги спеціалістів. 30.11.2018 року о 14.00 годині відбудеться круглий стіл.

7. Гаркавенко В.Г. – начальник служби у справах дітей та сім”ї – на обліку перебувають 528 учасників АТО. Триває оздоровлення дітей соціально-незахищених категорій. 25 родин перебувають у складних життєвих обставинах. Проведено засідання комісії по правам дитини, усі матеріали подані на розгляд виконавчого комітету Васильківської міської ради.

8. Рибалко С.В. – начальник управління з питань економіки та власності – готуються матеріали на чергову сесію. 26.11.2018 року о 14.00 годині відбудеться засідання координаційної ради.

9. Партоленко Ю.О. – начальник відділу муніципального розвитку та енергоменеджменту – по енергомоніторингу всі дані вносяться вчасно. Відкрито два конкурси на модульні котельні.

10. Перепелиця Л.О.– заступник міського голови – Стратегія розвитку м. Василькова розміщена на офіційному веб-сайті міської ради. Прохання до усіх керівників ознайомитися, щоб вчасно внести корективи, за необхідності.

Trackback from your site.

Leave a comment