ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ ПО ПРИЗНАЧЕННЮ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ

Written on . Posted in Міська влада, Міський голова

Під головуванням Васильківського міського голови Володимира Сабадаша 23 листопада 2018 року відбулося засідання комісії по призначенню житлових субсидій мешканцям міста Василькова. На порядок денний виносились питання:

1. Розгляд подання про призначення (відмову у призначенні) житлових субсидій.

1.1. Призначення житлових субсидій непрацездатним непрацюючим особам, які проживають самі на понаднормову площу житла.

1.2. Призначення субсидії за зверненням громадян, коли у житловому приміщенні (будинку) є кілька розділених особових рахунків та склад сім’ї кожного із таких домогосподарств визначається за рішенням комісії.

1.3.  Призначення субсидії за зверненням громадян індивідуальних забудовників, які фактично проживають у будинку який не прийнятий в експлуатацію.

1.4. Призначення субсидії заявнику, який є фізичною особою-підприємцем або у складі домогосподарства (або серед членів сім’ї особи зі складу домогосподарства) є фізична особа-підприємець.

1.5. Призначення субсидії заявнику, коли у складі домогосподарства є особи середньомісячний сукупний дохід яких менший, ніж розмір мінімальної заробітної плати, при цьому ЄСВ сплачено у повному обсязі.

1.6. Призначення субсидії заявнику з урахуванням фактично отриманих  доходів, коли у складі домогосподарства (або серед членів сім’ї особи зі складу домогосподарства) є особа працездатного віку, яка надає соціальні послуги і отримує компенсацію відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2004 р. № 558.

1.7.  Призначення субсидії на фактично проживаючих.

1.8.  Відмова у призначенні житлових субсидій.

1.9.  Призначення субсидії заявниці, яка перебуває у складних життєвих обставинах і не змогла вчасно звернутися за призначенням субсидії.

1.10. Призначення субсидії заявнику у володінні якого є транспортний засіб і з дати випуску якого минуло менше п’яти років.

      1.11. Призначення субсидії внутрішньо переміщеній особі, яка фактично проживає без укладеного договору найму житла.

Tags:

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі