До уваги суб’єктів підприємницької діяльності

Written by administrator on . Posted in Економіка

Управління з питань економіки та власності Васильківської міської ради запрошує прийняти участь в спільному засіданні Координаційної ради з питань розвитку підприємництва та місцевої галузевої ради підприємців, які працюють у сфері торгівлі, яке відбудеться 26 листопада 2018 року о 14:00 годині в малому залі будинку культури.

Порядок денний:

1.Обговорення проекту Програми розвитку малого і середнього підприємництва в місті Василькові на 2019-2020 роки.

Доповідач Рибалко Світлана Василівна – начальник управління з питань економіки та власності Васильківської міської ради.

2. Про переваги легальної зайнятості, ризики отримання заробітної плати в «конвертах», необхідність оформлення офіційних трудових відносин.

Доповідач Задорожна Ніна Станіславівна – перший заступник начальника Васильківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області.

3.Заходи ДПІ щодо створення комфортних умов для ведення бізнесу, сервісного обслуговування та захисту інтересів платників податків.

Доповідач Твердохлєб Марина Юріївна – начальник Васильківського управління ГУ ДФС у Київській області.

4. Консультаційно- роз’яснювальна робота податкової інспекції щодо особливості змін в податковому законодавстві для суб’єктів підприємництва.

Доповідач Твердохлєб Марина Юріївна – начальник Васильківського управління ГУ ДФС у Київській області.

5.Надання консультацій представником Київоблгаз про заміну газових лічильників та проектів на установку радіоелектронних модулів для дистанційної передачі даних по споживанню газу

Доповідач Костиря Оксана Юріївна –менеджер з продажів Васильківського відділення ПАТ «Київоблгаз», Гогін Максим Володимирович -метролог.

5.Різне. 

 

Trackback from your site.

Leave a comment