Щотижнева апаратна нарада структурних підрозділів міської ради

Written by administrator on . Posted in Міська влада, Міський голова

19 листопада  2018 року Васильківський міський голова Володимир Сабадаш провів чергову апаратну нараду з заступниками міського голови з питань діяльності органів виконавчої влади, секретарем міської ради, керівниками структурних підрозділів міської ради та її виконавчого комітету, директорами комунальних підприємств, під час якої розглянуто актуальні питання життєдіяльності міста. 

Міський голова зупинився на організаційних питаннях, які забезпечують ефективну і злагоджену роботу всіх структурних підрозділів та акцентував  увагу на першочергових завданнях.

На початку наради Володимир Іванович наголосив усім керівникам управлінь і відділів, які є розпорядниками коштів і виносять свої Програми на затвердження сесій, особисто бути присутніми на комісіях. 

1. Брік В.І. – директор КП “Тепломережа” – надійшли договора від “Нафтогазу” щодо постачання газу на опалення на період грудень 2018 – квітень 2019 року.

2. Бурсова Л.П. – начальник управління соціального захисту населення – проводиться робота по прийому заяв на субсидії.

3. Рибалко С.В. – начальник управління з питань економіки та власності – на минулому тижні відбулося засідання робочої групи  щодо опрацювання проекту Програми соціально – економічного та культурного розвитку міста на 2019 рік. Сформовано Центр підтримки підприємців, створено скриньку довіри, яка знаходиться в управлінні, куди підприємці можуть вносити свої пропозиції, проблемні питання тощо.

4. Павлова Р.С. – начальник управління культури, туризму таохорони культурної спадщини – 21.11.2018 року об 11.00 годині у приміщенні Васильківської міської школи мистецтв відбудеться захід присвячений Дню Гідності та Свободи. 24.11.2018 року о 15.30 біля  Пам’ятного знаку Скорботи і Пам’яті жертвам голодомору 1932-1933рр відбудеться мітинг, присвячений 85 роковинам  пам’яті жертв Голодомору   1932-33 років.

5. Дащенко Л.В. – начальник відділу з питань звернень громадян – на минулому тижні через гарячу урядову лінію надійщло 22 звернення, 15 з яких стосувались питань теплопостачання в будинки.

6. Козак Л.О. – начальник відділу освіти – на минулому тижні були проведені семінари, засідання комісії по зовнішньому незалежному оцінюванні. Триває підготовка виховних заходів до Дня Гідності і Свободи та Дня пам”яті жертв Голодомору. Тривають підготовчі роботи по будівництву ЗОШ №6.

6. Березанська Е.Ю. – начальник відділу молоді та спорту – 23 листопада 2018 року відбудеться конкурс з чирлідингу серед команд загальноосвітніх закладів міста.

7. Оглоданий А.Р. – директор КП “ККП м. Василькова” – на минулому тижні було два пориви по вулиці Тракторна та Польова, які ліквідовано. Проводиться щоденне прибирання вулиць, парків, скверів, дитячих майданчиків. Проводився монтаж дорожніх знаків “Діти”.

Tags:

Trackback from your site.

Leave a comment