«Промисловість міста»

Written by administrator on . Posted in Економіка

Управління з питань економіки та власності міської ради, за результатами щомісячного оперативного моніторингу виробничої діяльності промислового сектору міста Василькова, надає інформацію про стан розвитку і обсяги реалізації продукції підприємствами основного кола міста в Україні та за її межами.

За січень-жовтень 2018 року підприємствами основного кола реалізовано промислової продукції на 802,0 млн. грн., що на 113,1 млн. грн., або на 16,0 відсотка більше ніж у відповідному періоді минулого року (без урахування рівня інфляції).

Підприємства міста, які збільшили показники реалізації продукції:

  • ТОВ «Київ-Профіль»;
  • ТОВ «Аква Косметикс Груп»;
  • ТОВ «Завод  «Ореол-1»;
  • ТОВ «Макрос»;
  • ТОВ «Кумір»;
  • КП «Метсервіс».

За межі країни за січень-жовтень поточного року реалізовано товарів на суму понад 101,4 млн. грн., що на 2,5 відсотка більше ніж за січень-жовтень 2017року.

Продукція підприємств міста експортується в країни Європи, Азії, пострадянського простору: Швецію, Литву, Латвію, Італію, Білорусію, Молдову, Румунію, Узбекистан, Таджикистан, Азербайджан – метало-профіль, смакові та харчові добавки, парфумерні та косметичні вироби, борошно та висівки, шкіра, деревина, столярні вироби тощо.

 

Начальник  управління з питань

економіки та власності                                                                                                                                        С.В. Рибалко

 

Tags:

Trackback from your site.

Leave a comment