ЗУСТРІЧ З ВЕТЕРАНАМИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМИ М. ВАСИЛЬКОВА

Written by administrator on . Posted in Пенсійний фонд

З метою покращення якості надання послуг, шляхом наближення їх безпосередньо до отримувача, 14 листопада, в приміщенні Ради ветеранів у військовому містечку № 11, відбулася зустріч заступника начальника управління пенсійного забезпечення військовослужбовців та деяких інших категорій громадян головного управління Пенсійного фонду України у Київській області К.Присяжнюк, керівника Васильківського об’єднаного управління Пенсійного фонду  України Київської області Г. Проскурні з військовими пенсіонерами та вдовами військовослужбовців.

Присутніх проінформували про останні зміни в пенсійному законодавстві військовослужбовців, надали вичерпні відповіді на поставлені питання, зокрема: проведення індексації пенсій, підвищення розміру пенсій по втраті годувальника, виконання судових рішень, порядок формування грошового забезпечення з урахуванням введення в дію нових посад та інше.

В черговий раз нагадали про електронні пенсійні посвідчення, документ який поєднує в собі одночасно функції пенсійного посвідчення та банківської платіжної картки.

По закінченню зустрічі голова ветеранської організації М. Задніпряний подякував за увагу до ветеранів та постійну плідну співпрацю Пенсійного фонду з ветеранами.

Trackback from your site.

Leave a comment