Зустріч з безробітними в центрі зайнятості

Written by administrator on . Posted in Пенсійний фонд, центр зайнятості

Питання легалізації зайнятості та заробітної плати населення є надзвичайно актуальним, оскільки саме від величини страхового стажу та розміру офіційної заробітної плати, з якої сплачені внески, залежить рівень соціального і пенсійного захисту людини.

Так, 07 листопада цього року, працівниками Васильківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області було проведено семінар для безробітних громадян  по питаннях детінізації зайнятості та легалізації заробітної плати у приміщенні Васильківського міськрайонного центру зайнятості. Такий захід відбувається в рамках активної співпраці з соціальними партнерами.

Під час семінару присутніх було проінформовано про наслідки нелегального працевлаштування громадян, надано інформацію щодо веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України, як засобу зручного дистанційного обслуговування громадян, про можливість отримання щомісячного СМС-інформування про зарахований страховий стаж. Всі учасники отримали інформаційні буклети з питань легалізації трудових відносин та зареєструвалися на веб-порталі електронних послуг.

Trackback from your site.

Leave a comment