Вбивці херсонської активістки Катерини Гандзюк мають отримати пожиттєвий термін – про це заявив Президент

Written by administrator on . Posted in Президент

https://fex.net/583466752606

Вбивці херсонської активістки Катерини Гандзюк мають отримати пожиттєвий термін – про це заявив Президент. За інформацією, яку главі держави передали правоохоронці, вже встановлені майже всі особи, причетні до злочину. Наразі слідчі шукають замовника.

Петро Порошенко, Президент України

00:20 Так, я твердо переконаний, вона не померла – її було вбито. І трагічна розв’язка стала наслідком злодійського нападу. \\

1:01 Знайдений вбивця, помічники, які зізналися, затриманий організатор. Я не вважаю, що він розкритий до кінця, і впевнений, що треба продовжувати роботу. Але я наголошую – вимоги громадянського суспільства з вимогою прозорості, відкритості, неупередженості і ефективності слідства – ці вимоги до влади є цілком і абсолютно обґрунтованими. Бо цим ми маємо продемонструвати вірність європейським цінностям 1:45

2:25 Що влада рішуче налаштована на те, щоби притягнути до відповідальності злочинців і вбивць – ким би вони не були

БЗ У справі Гандзюк сьогодні перед парламентом звітував Генпрокурор. Юрій Луценко намагався навіть подати у відставку, проте, депутати не підтримали її, висловивши довіру слідству і правоохоронцям. Голова ГПУ розповів, скільки людей в списку потенційних замовників. Справи ж виконавця і організатора після належного оформлення вже до кінця року опиняться в суді.

СНХ Юрій Луценко, Генеральний прокурор України

БЗ Катерина Гандзюк – херсонська активістка. Через її активну громадянську позицію на жінку напали, обливши сірчаною кислотою. Понад три місяці столичні лікарі боролися за її життя, проте, Катерина все таки померла.

 

Trackback from your site.

Leave a comment