засідання робочої групи з легалізації виплати заробітної та зайнятості населення

Written on . Posted in засідання комісії

06 листопада 2018 року під головуванням заступника міського голови Леоніда Перепелиці відбулося засідання робочої групи з легалізації виплати заробітної  та зайнятості населення, яке проводила начальник управління соціального захисту населення Людмила Бурсова. Участь у засіданні взяли представники управління фінансів, управління Пенсійного фонду, економіки та власності, податкової служби та 5 представників організацій (з 18-ти запрошених), в яких встановлено заробітну плату менше мінімального розміру.

Під час заходу розглядались питання забезпечення соціальних прав застрахованих осіб та наповнення бюджету Пенсійного фонду України шляхом легалізації заробітної плати, виявлення праці неоформлених працівників. Було заслухано керівників підприємств в звітності яких виявлено ознаки ймовірних порушень законодавства про працю, надано консультації та рекомендації щодо підвищення рівня заробітної плати до середнього показника по галузі.

Учасники засідання зазначили, що тісна співпраця органів Пенсійного фонду, органів влади на місцях, управління Держпраці, фіскальної та виконавчої служб є основою забезпечення своєчасного фінансування й виплати пенсій та грошової допомоги, захисту трудових прав і гарантій працівників, легалізації зайнятості і доходів.

Trackback from your site.

Leave a comment