Угода про автокефалію і нові домовленості по заручникам Кремля – Президент привіз із Туреччини важливі новини

Written by administrator on . Posted in Президент

Угода про автокефалію і нові домовленості по заручникам Кремля – Президент привіз із Туреччини важливі новини. Глава держави два дні перебував у Турецькій республіці з робочим візитом.

https://dropmefiles.com/bznkq

ЗКТ Стимуляція торгівлі, поліпшення митних правил, а головне – політична підтримка Туреччини у перемовинах із Кремлем. Президент України привіз в Стамбул великий список українських заручників аби передати його турецькому колезі. Рік тому – після втручання Ердогана Москва несподівано випустила на свободу двох політичних бранців – Ахтема Чийгоза та Ільмі Умерова. Подробиці цього таємничого звільнення досі не відомі широкому загалу. Проте, Україна сподівається на такий же результат допомоги Туреччини із іншими заручниками Кремля

Петро Порошенко, Президент України

Безумовно, не лише ми з президентом Ердоганом, а і весь світ зараз піклується про звільнення українських заручників. Це питання позавчора стояло під час наших переговорів з канцлером Німеччини Ангелою Меркель. Я це буду піднімати під час візиту в Хельсинки 7 числа, в Париж 11го. І, безумовно, ми будемо робити все можливе не втрачатимемо оптимізму, щоби і Олег Сенцов, і Сущенко, і Балух, інші політвязні якомога швидше опинилися вдома. І міжнародна підтримка тут відіграє вирішальну роль.

ЗКТ Реджеп Ердоган запевнив Петра Порошенка – Туреччина і надалі підтримуватиме Україну і ніколи не визнає незаконної анексії Криму. До роботи зі списком заручників візьмуться невідкладно.

Реджеп Таїп Ердоган, Президент Туреччини

Цього разу ми отримали більш довгий список який ми одразу ж передали російській стороні. І бажаю, щоб ми слідкували за цим процесом і були успішні у його вирішенні\\

Вірте, будь ласка, в нашу позицію, яка полягає у підтримці суверенітету, незалежності, територіальної цілісності та політичної єдності України. Ми ще раз наголосили, що ми ніколи не визнавали і не будемо визнавати незаконну анексію Криму і ми будемо продовжувати охороняти права і інтереси кримських татар – як тих, що залишилися на території Криму, так і тих, які були змушені переїхати з того регіону

 

ЗКТ Ще один – надважливий крок – в інший бік від Москви: незалежність української церкви. Історичну угоду в Туреччині підписали Вселеньский Патріарх і Президент. Цей документ прискорить процес остаточного оформлення Автокефалії.

Вселенський Патріарх Варфоломій

Щойно ми підписали договір співпраці між Вселенським Патріархатом і Україною. І цей договір може прискорити надання автокефалії Православній церкві в Україні. Це право мати автокефальну церкву, і це бажання, яке ви мали багато років, здійснюється у ці дні. Це є ваше право. Так, як це право мали інші народи Балкан, які отримали Автокефалію. Це є виключним правом матері-церкви дарувати автокефалію, і ми вважаємо за доцільне, коли всі умови для цього створені.

ЗКТ Президент назвав третє листопада – історичним днем для України і для всього світу і закликав українців молитися – за мир, за єдність української Церкви, і за те, щоб Господь не допустив провокацій Москви і крові в помсту за Томос.

 

Tags:

Trackback from your site.

Leave a comment