Шановні жителі міста Василькова!

Written by administrator on . Posted in Без категорії

З метою залучення представників громадськості до обговорення проблемних питань забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, стану правопорядку та злочинності в місті Василькові, виконавчий комітет Васильківської міської ради повідомляє про проведення громадських слухань, які відбудуться  24 листопада  2018 року о 10:00 у приміщенні Будинку культури за адресою: м. Васильків,  вул. Володимирська, 2 

До участі у громадських слуханнях запрошуються жителі міста Василькова, працівники правоохоронних органів, фізичні та юридичні особи, громадські об’єднання, політичні партії, громадські організації, представники засобів масової інформації тощо.

Пропозиції громадськості до порядку денного, а також щодо проблемних питань забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, стану правопорядку та злочинності просимо подавати в письмовій формі до виконавчого комітету Васильківської  міської ради за адресою: м. Васильків, вул. Соборна, 56, кім. 5 (сектор звернень громадян); тел. (04571) 2-22-54, в письмовому вигляді із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає.

Trackback from your site.

Leave a comment