ОСТАННІ НОВИНИ З ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЙ

Written by administrator on . Posted in Без категорії

”Ледве виживають!” Терорист Прилєпін раптово розкритикував ”ДНР”

Російський письменник Захар Прилєпін поскаржився, що батальйону терористів “ДНР”, що перебував раніше під його командуванням, три місяці не платять зарплату.Про це він заявив у своєму блозі на одному з пропагандистських ресурсів. Він уточнив, що бойовикам перестали оплачувати “службу” після того, як нове керівництво “республіки” перевело батальйон під крило “МВС ДНР”.

 “Були певні відомчі, як це називається, “тьорки”, але нзраз усе загалом залагоджено”, – написав Прилєпін, заявивши, що терористи в результаті “отримали бойове розпорядження про вихід на, мабуть, одну з найважчих ділянок фронту” .

В Криму помітили ”підприємців” із ”ДНР”

На території анексованого Криму почали нелегально торгувати продуктами жителі так званої “Донецької народної республіки”. Зокрема, один із таких “торговців” був помічений у Севастополі.

На ситуацію звернули увагу користувачі Twitter. “Вулиця. Авто. Номер “ДНР”. Похмурий “воділа”. На капоті — консерви і картонка з ціною. Побачивши поліцію, все швидко ховають. Чи потрібно було порушувати закони України, прирікати ціле покоління на війну і розруху, щоб з-під поли консервами барижити? Дебіли, напевно?” — написав користувач Shlomo Saloma.

https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/na-kapoti-konservi-v-krimu-pomitili-pidpriemtsiv-z-dnr.htm

Trackback from your site.

Leave a comment