Зустріч керівництва Пенсійного фонду України з представниками Департаменту соціального страхування Естонської республіки

Written on . Posted in Пенсійний фонд

Питання впровадження електронного документообігу стало основним під час зустрічі керівництва Пенсійного фонду України з представниками Департаменту соціального страхування Естонської республіки.

Україна та Естонія співпрацюють в рамках Договору між Урядом України і Урядом Естонської Республіки про співробітництво в галузі соціального забезпечення, який набув чинності з 28 січня 1998 року. Наразі між країнами відбувається обмін документами у паперовому вигляді. Налагодження електронного документообігу дозволить оперативно вирішувати поставлені завдання та значно зекономить для цього час. В рамках співпраці та обміну досвідом, представники естонської делегації відвідали сервісний центр Васильківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області. Під час відвідин – ознайомились з роботою та з умовами, в яких здійснюється прийом громадян. Гості висловили своє захоплення побаченим та позитивно відзначили рівень організації діяльності щодо надання пенсійнихпослуг.

 

 

Trackback from your site.

Leave a comment

ВІДЖЕТ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ