Пам’ятка для роз’яснення деяких питань при зверненні осіб за призначенням субсидії

Written on . Posted in Пенсійний фонд

Для осіб, які не є застрахованими особами

Крок 1:Перевірка, чи належить особа до категорії застрахованих осіб.

Вирішення – за допомогою працівників Васильківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області за адресою: м.Васильків, вул. Соборна, 105 ( графік роботи: пн.- чт.-8.00 – 17.00, пт- 8.00 – 15.45) при пред’явленні паспорту та ідентифікаційного номеру отримати відповідну інформацію

Крок 2 :Встановлено факт, що особа за певний період не є застрахованою особою.

Вирішення – є можливість укласти договір про добровільну участь у системі загальнообов’язкового соціального страхування., в т.ч. із одноразовою сплатою внеску.

Договір про добровільну участь у системі загальнообов’язкового соціального страхування укладається в Васильківському відділенні Києво –Святошинської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області за адресою: м. Васильків, вул. Декабристів, 45.

Довідково:

Розрахунок одноразової сплати за договором про добровільну участь у системі загальнообов’язкового соціального страхування має бути мінімальним страховим внеском на дату звернення помножений на коефіцієнт 2.

Наприклад:

Розмір мінімальної заробітної плати станом на 01.10.2018 складає 3723 грн., мінімальний страховий внесок на загальнообов’язкове соціальне страхування 816,06 грн. (3723 грн. *22% = 819,06грн.), з урахуванням коефіцієнту 2 сума сплати єдиного внеску становить 1638,12 грн. (819,06 грн. * 2= 1638,12грн.).

Даний розрахунок відповідає вимогам ст.10 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування».

Додатково повідомляємо: Ви маєте можливість отримання інформації про сплату єдиного внеску дистанційно: через веб-портал Пенсійного фонду України, шляхом отримання СМС – повідомлень.

Васильківське об’єднане управління Пенсійного фонду України.

Додаток переглянути

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі