Промисловість міста

Written on . Posted in Без категорії

Управління з питань економіки та власності міської ради, за результатами щомісячного оперативного моніторингу виробничої діяльності промислового сектору міста Василькова, надає інформацію про стан розвитку і обсяги реалізації продукції підприємствами основного кола міста в Україні та за її межами.

У функціонально-галузевій структурі промислового комплексу міста Василькова значне місце посідають підприємства таких галузей: машинобудівельна (виробництво устаткування та апаратури для різних галузей промисловості, машинобудування), хімічна (виробництво пластмас, хіміко–фармацефтичної продукції, предметів побутової хімії, миючих, кометичних та парфумерних засобів), лісопромислова (деревообробка), виробництво товарів народного споживання (швейна, шкіряно-взуттева промисловості, виробництво майолікових виробів, посуду), будівельно-індустріальна (виробництво будівельних конструкції, виробів з бетону, неметалевих мінеральних виробів, єврорубероїду), переробна (виробництво борошна, круп, висівок), харчової (вирощування  та переробка риби, тепличні овочі) тощо.

За січень-вересень 2018 року підприємствами основного кола реалізовано промислової продукції на 724,2 млн. грн., що на 92,7 млн. грн., або на 14,6 відсотка більше ніж у відповідному періоді минулого року (без урахування рівня інфляції).

Підприємства міста, які збільшили показники реалізації продукції:

ТОВ «Київ-Профіль»;

ТОВ «Аква Косметикс Груп»;

ТОВ «Завод  «Ореол-1»;

ТОВ «Макрос»;

ТОВ «Кумір».

За межі країни за січень-вересень поточного року реалізовано товарів на суму понад 91,9 млн. грн., що на 2,2 відсотка менше ніж за січень-вересень 2017року.

Продукція промисловців міста, що користується попитом за межами нашої країни: метало-профіль, смакові та харчові добавки, парфумерні та косметичні вироби, борошно та висівки, шкіра великої рогатої худоби, деревина тощо експортується в країни Європи, Азії, Африки, пострадянського простору.

 

В.о. начальника  управління з питань

економіки та власності                                   В.Д. Пантюхова

Trackback from your site.

Leave a comment