Семінар для тимчасово безробітних громадян

Written on . Posted in центр зайнятості

10 жовтня 2018 року керівництвом управління взято участь у семінарі для тимчасово безробітних громадян в Васильківському міськрайонному центрі зайнятості.
Під час семінару присутніх ознайомили з останніми змінами в пенсійному законодавстві, вимогами до страхового стажу, необхідного для призначення пенсії.

Надали роз’яснення щодо переваг отримання легальної заробітної плати, проблем детінізації ринку праці та про відповідальність роботодавців, які виплачують заробітну плату найманим працівникам «в конвертах». Пояснили, що через несплату роботодавцем єдиного соціального внеску та інших соціальних внесків працівникові не зараховується страховий стаж та виникає ризик неотримання пенсії за віком, по інвалідності чи в інших випадках, передбачених законодавством, адже пенсія призначається тільки з офіційно нарахованої заробітної плати.

Учасників заходу було також проінформовано про запровадження СМС-розсилок застрахованим особам та пенсіонерам, про виготовлення електронних пенсійних посвідчень, які одночасно є платіжною карткою, та про електронні послуги веб-порталу Пенсійного фонду України.

По закінченню семінару проведено флешмоб на тему «Ми за легальну заробітну пату».  Всі учасники зустрічі отримали інформаційні листівки з питань пенсійного забезпечення та легалізації заробітної плати

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі