Марина Порошенко та Ігор Кононенко відкрили інклюзивно-ресурсний центр у Василькові

Written on . Posted in Громада, Діти, Міська влада, центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів

11 жовтня 2018 року у Василькові, на базі загальноосвітньої школи №3, за участі Марини Порошенко, Народного депутата України Ігоря Кононенка та губернатора Київщини Олександра Горгана, відкрили новий інклюзивно-ресурсний центр для дітей з особливими потребами, створений в рамках реформи інклюзивної освіти, яку реалізує Фонд Порошенка у співпраці з МОН.

Васильківський інклюзивно-ресурсний центр вже зараз обслуговує більше 30 дітей. Наразі тут вже надають послуги психолога, логопеда, дефектолога та лікувальної фізкультури, працюють кімнати: медіатека – електронна бібліотека, сенсорна, а також улюблена дітками електронна підлога.

У своєму виступі Марина Порошенко зазначила: «Київська область є лідером по впровадженню інклюзивної освіти. Ми відчуваємо потужну підтримку з боку держави, адже мережі ІРЦ – це важливий крок у створенні сучасної та європейської системи надання психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг дітям з особливими освітніми потребами. Інклюзивна освіта має пріоритет майбутнього розвитку. Нині дуже важливо надати нові сучасні методики по тестуванню дітей для всіх інклюзивно-ресурсних центрів».

За сприяння Народного депутата України Ігоря Кононенка Васильківському району був переданий автомобіль – перший мобільний ресурсний центр для дітей з обмеженими освітніми потребами, які не можуть дістатися до навчальних закладів в силу різних складних обставин. Вручаючи автомобіль Ігор Кононенко додав: «Програма розвитку і навчання дітей з особливими потребами у нашій країні дуже важлива. На Київщині ми вже маємо 42 інклюзивно-ресурсні центри, що стосується мобільних ресурсних центрів – це активна співпраця влади, благодійників, і я впевнений, що такі автомобілі потужна допомога і дітям, і батькам, і педагогам».

Марина Порошенко поспілкувалася з дітками, які знаходились у навчальних кімнатах Центру, а Марта Іващенко прочитала для всіх вірш «Творити добро”. Марина Порошенко та Ігор Кононеко подарували дівчинці планшет з різними розвиваючими програмами.

Tags: , ,

Trackback from your site.

Leave a comment

ВІДЖЕТ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ