Співпраця Васильківського міськрайонного центру зайнятості з новоствореним підприємством ТОВ «Типографія Парус»

Written on . Posted in центр зайнятості

Допомога новоствореним потужним підприємствам Васильківського району в пошуку кваліфікованих кадрів є пріоритетним завданням Васильківського міськрайонного центру зайнятості.

Роботодавці в сучасних умовах є домінуючою силою на ринку праці, вони розвивають економіку, наповнюють бюджет, створюють нові робочі місця.

Про це наголосила директор Васильківського міськрайонного центру зайнятості  Олена Миколайчук  5 жовтня 2018 року  під час особистої зустрічі з представником підприємства Васильківського району ТОВ «Типографія Парус»(с.Рославичі) Станіславом Гладким.

У ході зустрічі технічний директор Станіслав Гладкий обговорив потребу підприємства в кваліфікованих працівниках на посади: головного інженера (виробництва), механіка з ремонту устаткування, намотувальника рулонів, оператора  автоматичних та напівавтоматичних верстатів та установок, машиніст ламінувальної машини,  апаратника приготування ламінованої плівки, машиніста екструдера, комірника, вантажника, друкаря флексаграфічного друкування, налагоджувальника приладів, апаратури та систем автоматичного контролю, регулювання та керування, обліковця.

Рівень заробітних плат, який пропонує роботодавець коливається від 6,5 тис.грн. до 20 тис.грн. відповідно до кваліфікації працівників. Транспортна доставка працівників до місця роботи.

Також, на зустрічі сторонами обговорені питання умов праці на підприємстві та можливостях проходження навчання безпосередньо на виробництві.

Директор Васильківського МРЦЗ Олена Миколайчук окремо зупинилась на компенсаційних виплатах Державною службою зайнятості за кожного працівника за умови створення нових робочих місць та компенсацію коштів за працевлаштованих осіб, які належать до категорії внутрішньопереміщених осіб,  організацію робіт тимчасового характеру.

Сторони домовились про подальшу співпрацю та організацію професійного навчання  безробітних, які перебувають на обліку на замовлення підприємства.

За додатковою інформацією всі бажаючі можуть звернутися до Васильківського міськрайонного центру зайнятості за телефоном (04571) 2-26-95.

 

Tags:

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі