“Нова, процвітаюча Україна, починається з нового підходу до освіти – Президент напередодні професійного свята зустрівся з освітянами з усієї країни”.

Written on . Posted in Без категорії


Підводка Ключ від європейського майбутнього – не лише в реформах економічних і політичних. Нова, процвітаюча Україна, починається з нового підходу до освіти – Президент напередодні професійного свята зустрівся з освітянами з усієї країни.

ЗКТ Україна виборює свою незалежність одразу на кількох фронтах. Перший – у прямому сенсі слова фронт – сьогодні на Сході. Другий – в мирній частині країни. Але боротьба в ньому теж запекла, хоча й ідеологічна. Президент під час зустрічі з освітянами заявив: реформування освіти – один з основних пріоритетів держави.

Петро Порошенко, Президент України

Слухайте, дивіться, уже всі вивчили слово інклюзивна освіта. Давайте посперечаємся, але два-три роки тому, коли ти в аудиторії кажеш “інклюзивна”, тобі кажуть – що це таке? Сьогодні не перепитували. І для цього ми шукаємо ресурси, для цього ми знаходимо ресурси.

Я з інклюзивною освітою лягаю спати і встаю, бо Марина мене теребить – що ти ще? Марина, дуже дякую тобі за це. Що ти ще зробив для інклюзивної освіти? І це не жарт. Це теж наш рух до Європи. Це теж наш рух до абсолютно іншого цивілізаційного вибору. Бо як держава, як суспільство ставиться до людей з особливими потребами, настільки воно готове до того, щоби жити в умовах європейських цивілізаційних цінностей…

ЗКТ Одна з найважливіших складових розвитку політичної нації – підтримка державної мови. Президент привітав ухвалення в першому читанні нового мовного законопроекту, який значно укріплює статус української на всіх рівнях. Проте, закликав депутатів припинити чвари і відповідально підійти до підготовки фінальної версії документу.

Петро Порошенко, Президент України

Так, новий закон – це справа парламенту. Але мені дуже шкода, що багато хто з депутатів у сьогоднішній дискусії в Верховній раді насправді дбав не про мову, а дбав про піар на мові, думав не про те, як підтримати українську, а як принизити своїх політичних опонентів. Слухайте, ну хоч на мові цього не можна робити точно. Це дуже чутлива і дуже важлива для держави сентенція. І тим не менше – я хочу наголосити, що я вітаю ухвалення закону в парламенті в першому читанні. Я розраховую на те, що до другого читання депутати підготують збалансований проект, який з одного боку потужно підтримає конституційний державний статус української, а з іншого – відповідатиме європейським стандартам ставлення до прав меншин, який буде сприяти національній єдності нашої держави, об’єднувати, а не розколювати суспільство, зміцненню української політичної нації.

ЗКТ Завершився захід – частиною урочистою. Президент вручив найкращим освітянам країни державні нагороди. І підкреслив: саме завдяки їхній наполегливій праці країна ще швидше рухається вперед. Привітав зі святом Глава держави і українського героя Ігоря Гордійчука.

Петро Порошенко, Президент України

І, дорогі друзі, з великою приємністю я маю високу честь вітати присутнього тут Героя України, достойного сина українського народу – Ігоря Володимировича Гордійчука, який після фронту, а я і досі не можу вам все розповісти, як Ігор Володимирович воював і під Савур-Могилою, і під час рейдів, і як витягували його з того світу, яка воля до життя в нього була. І залишається. І він зараз долучився до славетних лав освітян, очоливши. Я маю високу приємність і честь мав призначити його на посаду керівника Київського військового ліцею імені Івана Богуна.

ЗКТ За свою європейськість Україна досі платить дуже високу ціну, підкреслив Петро Порошенко. Проте результатом спільної боротьби врешті стане по-справжньому незалежна і сильна українська держава.

 

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі