ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ ПО ПРИЗНАЧЕННЮ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ

Written on . Posted in Депутати, засідання комісії, Міська влада, соціальний захист

Під головуванням секретаря Васильківської міської ради Оксани Перінської 04 жовтня 2018 року відбулося засідання комісії по призначенню житлових субсидій мешканцям міста Василькова. На порядок денний виносились питання:

  1. 1. Відшкодування частини суми невикористаної внаслідок економії споживання енергоресурсів житлової субсидії на оплату комунальних послуг з постачання та розподілу природного газу та постачання та розподілу електричної енергії для індивідуального опалення, що не перевищує вартості 100 куб. метрів природного газу або 150 кВт·г електричної енергії на початок нового неопалювального сезону (станом на 1 травня поточного календарного року), громадянам, які звернулися після 01 вересня поточного року.

1.1. Відшкодування частини суми невикористаної житлової субсидії на оплату комунальних послуг з постачання та розподілу природного газу громадянам, які звернулися після 01 вересня поточного року.

  1. 2. Розгляд подання про призначення (відмову у призначенні) житлових субсидій.

       2.1. Призначення житлових субсидій непрацездатним непрацюючим особам, які проживають самі на понаднормову площу житла.

2.2. Призначення субсидії за зверненням громадян, коли у житловому приміщенні (будинку) є кілька розділених особових рахунків та склад сім’ї кожного із таких домогосподарств визначається за рішенням комісії.

       2.3. Припинення надання субсидії на житлово-комунальні послуги у зв’язку з смертю власника.

       2.4. Призначення субсидії згідно договору найму оренди житла та  внутрішньо переміщеним особам, які фактично проживають без укладеного договору.

       2.5. Призначення субсидії заявнику з урахуванням фактично отриманих  доходів, коли у складі домогосподарства (або серед членів сім’ї особи зі складу домогосподарства) є особа працездатного віку, яка надає соціальні послуги і отримує компенсацію відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2004 р. № 558.

       2.6.  Призначення субсидії на фактично проживаючих.

2.7.  Відмова у призначенні житлових субсидій.

Tags:

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі