ЗУСТРІЧ З РОБОТОДАВЦЯМИ НА ЯРМАРЦІ ВАКАНСІЙ

Written on . Posted in Без категорії

26.09.2018 року в рамках співпраці Васильківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області та Васильківського міськрайонного центру зайнятості відбулася зустріч з представниками роботодавців нашого регіону під час проведення «ярмарки вакансій».
Зустріч відкрив заступник міського голови Леонід Перепелиця, який відзначив, що такі зустрічі у форматі «влада – роботодавці – безробітні» на сьогоднішній день набувають нового якісного рівня та якнайповніше відповідають реаліям сучасності.

Директор центру зайнятості Олена Миколайчик побажала присутнім роботодавцям знайти хороших та відповідальних майбутніх працівників.
Голова комісії з припинення Васильківського об’єднаного управління Ганна Проскурня наголосила, що в умовах сучасної пенсійної системи кожній людині необхідно надзвичайно виважено підходити до питання вибору місця роботи, а саме – до легальних відносин з роботодавцем.
Перший заступник начальника Васильківського об’єднаного управління Ніна Задорожна відмітила, що управління максимально йде назустріч до застрахованих осіб, бухгалтерів та кадрових служб підприємств: проводить зустрічі в трудових колективах, демонструє наочно можливості веб-порталу, проводить тематичні семінари та школи майбутнього пенсіонера, дні відкритих дверей в управлінні та виїзні прийоми.
Заступник начальника Васильківського об’єднаного управління Валентина Метьолкіна розповіла про нову популярну функцію веб-порталу: СМС-інформування.
По закінченню зустрічі був проведений флешмоб спільно з соціальними партнерами та роботодавцями.

 

 

 

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі