1 жовтня Міжнародний день людей похилого віку.

Written on . Posted in Без категорії

Цей день відзначається щорічно в усьому світі 1-го  жовтня, виник з ініциативи  Генеральної Асамблеї  ООН 14 грудня 1999 року.

Літній вік людини- зовсім не означає, що він вже на багато що не здатний, як раз навпаки, то що може літня людина, рідко здатний зробити більш молодий і мова зовсім не про сили і енергію, яка властива молодому поколінню, але про досвід і терпіння, наполегливість та здатність досягати поставлених завдань, ментальної гнучкості і толерантності, яка присутня в достатку у більшості літніх людей.

В місті Васильків розпорядженням міського голови міському територіальному центру соціального обслуговування УСЗН Васильківської міської ради виділено кошти на придбання  продуктових наборів за рахунок бюджету всім одиноких громадянам похилого віку, які перебувають на обліку. До складу наборів входять крупи 3-х найм., макаронні, свинина тушк., олія, цукор, рибна консерва, чай, вафлі

Нашими спільними зусиллями цілком можливо забезпечити, не тільки щоб ми жили довше, але й щоб наше життя було більш якісним та повноцінним тому потрібно зосередити свою увагу на сприянні у вирішенні проблем літнього покоління..

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі