Ярмарок вакансій: від співбесіди з роботодавцем до працевлаштування лише один крок

Written on . Posted in центр зайнятості

Не відступаючи від традицій, 26 вересня 2018 року Васильківським міськрайонним центром зайнятості організовано та проведено «Ярмарку вакансій для безробітних та незайнятого населення м.Василькова та Васильківського району» в приміщенні КЗ КОР «Васильківський професійний ліцей».

Cприяння забезпеченню ефективної зайнятості населення – одне з головних завдань служби зайнятості. Пошук роботи і пошук працівників – це те, з чим стикається практично кожен з нас у своєму житті.

З привітальним словом до роботодавців звернувся заступник міського голови Перепелиця Л.О., який висловив свої сподівання, що сьогодні кожен присутній роботодавець знайде кваліфікованого працівника, а безробітний знайде своє місце на ринку праці.

Директор Васильківського міськрайонного центру зайнятості Миколайчук О.В. у своєму виступі підкреслила, що головною метою служби зайнятості є надання кожній людині хорошої роботи з достойною заробітною платнею, а кожному роботодавцю працьовитих робітників, саме тому Васильківський міськрайонний центр зайнятості створює всі необхідні умови для задоволення потреб роботодавця та найскорішого укомплектування вакантних місць.

До участі в Ярмарку запрошені провідні роботодавців міста Василькова, Васильківського району та м.Києва. Відгукнулось 30 підприємств, установ, організацій, які шукають працівників на вільні робочі місця, в т. ч. пропонують вакансії для осіб з інвалідністю, серед них: представники кадрових підприємств та керівники  КНЗ КОР Васильківського професійного ліцею, Васильківського відділу поліції ГУ НП в Київській області, ТОВ “Аква косметик груп”, ТОВ “Вентиляційні системи”, ТОВ “Типографія Парус», Васильківська центральна районна лікарня,  ТОВ «Нова Лінія», ТОВ «АТБ», ТОВ “Київ-профіль”, ТОВ «Сан ойл» та багато інших, які постійно та успішно співпрацюють з Васильківським МРЦЗ.

Також,  захід відвідали запрошені соціальні партнери центру зайнятості: заступники начальника  Васильківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Київській області Метьолкіна В.В. та Задорожна Н.С., заступник начальника управління соціального захисту населення Васильківської міської ради  Шейда І.А., начальник сектору управління соціального захисту населення Васильківської районної адміністрації Корнієнко Е.А. та інші.

30 роботодавців представили більше 260 вакансій у різних галузях економіки – легка промисловість, машинобудування, медицина, вакансії комунального підприємства міста, оборонна галузь.

На Ярмарку були представлені вакансії як за робітничими професіями: слюсарі, пресувальники, токарі, електрозварники, електромонтери, електрики, водії, кухарі, охоронники  так і вакансії для бухгалтерів, майстрів виробничого навчання, інженерно-технічних працівників, менеджерів із збуту тощо. Також, відвідувачам запропоновано понад 12 000 пропозицій роботи на підприємствах м. Києва.

Шукачі роботи мали можливість дізнатися про вимоги роботодавців до претендентів, домовитися про співбесіду та визначитися із робочим місцем. Безробітні, які відвідали захід, але не підібрали для себе роботу, фахівці з питань зайнятості пропонували інші вакансії, що є актуальними на ринку праці. До того ж нині значно зріс розмір зарплати, яку пропонують роботодавці міста Василькова, району та м.Києва для кваліфікованих робітників – вона коливається від мінімальної до 18 000 гривень.

Лише за першу годину роботи ярмарку, його відвідали більше півтори сотні безробітних, які  отримали від роботодавців інформацію про умови працевлаштування як в усній так й письмовій формах, про умови праці, рівнях заробітних плат та кар’єрного зростання.

Підприємства розміщали власні інформаційні матеріали, проспекти, буклети, представляли демонстраційні матеріали, рекламуючи військову службу за контрактом та роздавали інформаційні буклети шукачам роботи.

Ярмарок відвідали понад  232 шукаючих роботу безробітних громадян та близько 75 осіб з числа зайнятого населення. Всі вони скористалися можливістю провести співбесіду з представниками роботодавців щодо подальшого працевлаштування та 16 осіб отримали запрошення відвідати підприємства для більш детального ознайомлення.

На підведенні підсумків роботи Ярмарку директор центру зайнятості Олена Миколайчук подякувала представникам роботодавців, представникам засобів масової інформації, соціальним партнерам за підтримку і тісну співпрацю зазначивши, що Ярмарок вакансій –  це корисний захід як для роботодавців так і шукачів роботи.

 

 

 

 

 

 

Tags: ,

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі