Чергове засідання виконавчого комітету Васильківської міської ради

Written on . Posted in засідання комісії

Сьогодні, 25 вересня 2018 року, під головуванням Васильківського міського голови Володимира Сабадаша відбулося засідання  виконавчого комітету Васильківської міської ради. На порядок денний виносились питання:

1. Про надання матеріальної допомоги.
2. Про внесення змін у штатний розпис Центру дитячої та юнацької творчості, Стації юних техніків та Васильківської дитячо-юнацької спортивної школи Васильківської міської ради Київської області станом на 01 вересня 2018 року.
3. Про прийняття Регламенту роботи виконавчого комітету Васильківської міської ради в новій редакції.
4. Про затвердження Порядку захисту персональних даних у виконавчому комітеті Васильківської міської ради та інших виконавчих органах, створених Васильківською міською радою.
5. Про внесення зміни до рішення виконавчого комітету Васильківської міської ради від 28.08.2018 № 309 «Про скасування рішення виконавчого комітету від 29.08.2008 №416 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Васильківської міської ради народних депутатів № 418 від 27.12.1982 року «Про розподіл квартир в новозбудованому 60-квартирному будинку виробничого шкіряного об’єднання ім. Жовтневої революції по вул. Набережній, 1 м. Василькова».
6. Про проведення Чемпіонату міста Василькова з волейболу серед чоловіків-ветеранів.
7. Про організацію роботи з приписки юнаків 2002 року народження до призовної дільниці при Васильківському об’єднаному міському військовому комісаріаті у січні – березні 2019 року.
8. Про затвердження оновленого складу постійно діючої комісії з питань роботи із службовою інформацією у виконавчому комітеті Васильківської міської ради.
9. Про затвердження висновку опікунської ради.
10. Про внесення змін до складу комісії по призначенню житлових субсидій мешканцям міста Василькова затвердженої рішенням виконавчого комітету Васильківської міської ради від 29.05.2018 № 146 «Про призначенню житлових субсидій мешканцям міста».
11. Про захист майнових та житлових прав дитини.
12. Про затвердження протоколу №2 від 11.09.2018 року засідання конкурсного комітету щодо визначення переможця конкурсу з перевезення пасажирів автобусами загального користування у м. Василькові, а саме: на маршрутах «Комісарова Гора – Масив», «Комісарова Гора – Військове містечко».
13. Про надання дозволу фізичній особі-підприємцю на розміщення дитячого розважального майданчика з атракціонами на центральній площі міста Василькова.
14. Про надання дозволу на розміщення об’єкту виносної торгівлі з холодильників (в кількості 2 шт.) безалкогольними напоями фізичній особі-підприємцю біля кіоску по вул. Декабристів, 12-а  в місті Василькові.
15. Про квартирний облік.
16. Про виведення з категорії службового житла.
17. Про видачу ордерів на кімнати в гуртожитках.
18. Про оформлення права власності на квартиру.
19. Про видачу свідоцтва про право власності на кімнату  в гуртожитку.
20. Про затвердження витягів з Протоколу № 5 засідання комісії з розгляду питань щодо надання дозволу на відключення споживачів від централізованого опалення від 05 вересня 2018 року.
21. Про затвердження витягів з Протоколу №6 засідання комісії з розгляду питань щодо надання дозволу на відключення споживачів від централізованого опалення від 19 вересня 2018 року.
22. Про не підключення багатоквартирних будинків до послуг централізованого опалення через борги споживачів.
23.Про впорядкування адреси земельній ділянці.
24. Про присвоєння поштової адреси об’єктам нерухомого майна.
25. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Васильківської міської ради № 188 від 29.05.2018 року «Про присвоєння поштової адреси об’єктам нерухомого майна”.
 

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі